Společnost WVG Solution s.r.o. vznikla v roce 2013 jako společnost poskytující herní hosting. Na poli internetových technologií se však pohybujeme již od roku 2009. Po těchto počátcích jsme se začali zajímat o oblast cloudových služeb a hostingu obecně. Vždy jsme byli nadšení do nových technologií a inovací, což ve spojení s naší kreativitou, zkušenostmi a vizí obohatit trh o revoluční cloudová řešení vedlo k realizaci neomezeného multihostingu, webhostingu a škálovatelného cloud VPS hostingu. Dále nabízíme pronájem či housing serverů, clusterová řešení s vysokou dostupností a širokou škálu dalších služeb v oblasti počítačových sítí a IT obecně. Naším dlouhodobým cílem byla již od počátku maximální spokojenost zákazníka, s čímž souvisí závazek poskytovat nejkvalitnější služby postavené na nejnovějších technologiích s přehlednou a intuitivní správou za příznivé ceny a přátelskou podporou. Ať si zvolíte jakoukoliv službu, u nás máte vždy jistotu nejkvalitnějšího, spolehlivého, odlazeného a funkčního hostingu pro všechny vaše potřeby.

Projekty a hosting

 • Herní hosting

  2013

  V roce 2013 jsme spustili herní hosting pod názvem hostuju.eu. Tento projekt přinesl možnost založení vlastního herního serveru snadno a rychle, bez znalostí a za příznivé ceny. Projekt hostuju.eu byl v roce 2015 odkoupen jinou společností z důvodu jeho časové náročnosti a změny pole působnosti na jiné hostingové oblasti.

 • Virtuální servery

  2014

  V průběhu roku 2014 spouštíme náš druhý projekt pod značkou Bubocloud, díky kterému se staly daleko dostupnější virtuální servery. Cílem projektu bylo vytvořit jednoduchý VPS hosting s vynikajícím poměrem cena/výkon. V ceně byla navíc zahrnuta DDoS ochrana včetně jednoduchého firewallu. Jako operační systém byly na výběr různé distribuce Linuxu. Jako přidanou hodnotu jsme navíc pro zákazníky vytvořili Hostcontrol. Jednalo se o upravenou verzi Linuxu s jednoduchým administračním prostředím, ve kterém bylo umožněno snadno a rychle spravovat služby Webserveru, Mailserveru a databázového serveru.

 • Dedikované a managed servery

  2014

  V tomto období jsme také spustili pronájem dedikovaných serverů pro zákazníky s náročnějšími požadavky na výpočetní výkon. Dedikované servery ve většině případů připravujeme na míru dle přání a požadavků zákazníka. V nabídce je také managed varianta, kdy správu serveru zajišťujeme my.

 • Neomezený multihosting

  2015

  Představte si webhosting / multihosting pro neomezený počet domén, s neomezeným prostorem a neomezenými e-mailovými účty a databázemi! Již od promýšlení prvního návrhu jsme věděli, že Virtufy bude velmi ambiciózní a velkolepý projekt. Po velmi dlouhých měsících plánování a příprav jsme v Q1/2015 spustili první verzi neomezeného multihostingu Virtufy. Neomezený hosting je jen začátek. Virtufy není pouze multihosting, nýbrž komplexní hostingový nástroj se vším potřebným. Pro provozovatele webových stránek je Virtufy bez nadsázky splněný sen. Nabízí nejrychlejší možné načítání webových stránek díky kombinaci více technologií, vlastní IPv4 adresu již v základu a oddělený provoz služeb od ostatních zákazníků díky vyhrazenému, speciálně upravenému virtuálnímu serveru. Samozřejmostí jsou pokročilé statistiky, možnost přiřazení více domén k jednomu obsahu a jako třešnička na dortu monitoring návštěvnosti v reálném čase. Virtufy je skutečně stabilní, enterprise-level hostingové řešení bez kompromisů s řadou prémiových funkcí. Pro nejnáročnější skupinu zákazníků nabízíme i replikaci celého hostingu v reálném čase do oddělené lokality a díky tomu i 100% dostupnost, dále SEO Hosting, což znamená možnost umístění podpůrných microsites na různé C-Class rozsahy a možnost instalace nejrůznějších redakčních systémů jedním kliknutím.

 • Neomezený webhosting

  2016

  Připravujeme, již brzy bude doplněno

 • HA Cluster

  2015

  Nedávno se na nás obrátil zákazník s požadavkem hostingu jeho projektu, jeho hlavní podmínkou však byla 100% garance dostupnosti, jelikož tento projekt vyžadoval nepřetržitou komunikaci s databázovým serverem a každou vteřinu do této databáze vkládal nové záznamy. Po prozkoumání možných řešení jsme jeho služby umístili na vícero fyzických serverů, které se v reálném čase replikují. Některé servery jsme také geograficky oddělili. Samozřejmostí je v tomto případě redundance všech prvků, dva zdroje v každém serveru, vícero nezávislých přípojek do internetu a připojení všech serverů na UPS.

 • VPS Hosting

  2016

  Připravujeme, již brzy bude doplněno